Onkoloji Hastanesi Hakkında

İstanbul Onkoloji Hastanesi Hakkında Bilgiler

İstanbul Onkoloji Hastanesi, 2008 yılında Tıp Merkezi olarak kurulmuş, 2015 yılında ise Hastane olarak hasta kabule başlamıştır. Alanında en başarılı doktorlarla birçok alanda önemli başarılara imza atmış olan İstanbul Onkoloji Hastanesi, yurt içinden gelen hastaların yanı sıra yurt dışından gelen hastalara da kaliteli sağlık hizmeti veriyor.

Teknolojinin tıp bilimine getirdiği yenilikleri yakından takip ederek, Algoloji, Beslenme ve Diyetetik, Beyin ve Sinir Cerrahi, Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları, Göğüs Cerrahisi, Tıbbi Onkoloji gibi birçok birimde uluslararası standartlarda sağlık hizmeti veriyor. Hastalarına daha iyi hizmet verebilmek için her geçen gün kendini geliştiren ve bünyesine yenilikler katmaya devam eden İstanbul Onkoloji Hastanesi, web sitesinde Online Randevu, Tıkla Konuş, E-Hizmetler ve Uzmanınıza Sorunuz gibi hizmetleri hastalarının kullanımına sunuyor. E-Hizmetler seçeneğini kullanarak tüm tahlil sonuçlarınızı hastaneye gitmeye gerek kalmadan öğrenebilir, Online Randevu seçeneği ile randevularınıza doktor ve tarih seçimi yapabilir ve Uzmanınıza Sorunuz seçeneğinde sağlığınızla ilgili aklınıza takılan soruların yanıtlarını alanında uzman doktorlara sorarak öğrenebilirsiniz.

Online Randevu Hizmeti

Online Randevu hizmeti sayesinde İstanbul Onkoloji Hastanesi uygun randevu saatlerini hastaneye gitmeye gerek kalmadan görebilir ve sağlık hizmeti almak istediğiniz bölüm ve doktordan randevu alabilirsiniz. Online Randevu hizmetini 2 şekilde kullanabilirsiniz. “Beni Aramanızı İstiyorum” hizmetini kullanarak, çağrı merkezi temsilcilerinin sizi aramasını sağlayabilirsiniz. Bu hizmeti kullanabilmek için yapmanız gereken tek şey Online Randevu hizmeti kategorisinden “Beni Aramanızı İstiyorum” seçeneğine tıklamak ve gelen ekranda sizden istenen iletişim bilgilerini girmek.

Online Randevu seçeneğinden yararlanabileceğiniz bir diğer randevu alma hizmeti ise “Kendim Randevu Almak İstiyorum” seçeneğidir. Bu hizmeti kullanarak uygun randevu tarihlerini ve o tarihte uygun olan doktorları görebilir, sağlık hizmeti almak istediğiniz bölüm için randevu alabilirsiniz. Ayrıca doktor seçimi de yapabilirsiniz. Yapmanız gereken Online Randevu kategorisinde bulunan “Kendim Randevu Almak İstiyorum” seçeneğine tıklamak ve randevu almak istediğiniz bölüm ve tarihi seçerek sizden istenen kişisel bilgileri girmek. Ayrıca kişisel bilgilerin girildiği ekrandan doktora göstermeniz gereken evrak ve dokümanlarınızı da sisteme girebilirsiniz.
“Doktorunuza Sorunuz” Hizmeti

Hastalarının tüm ihtiyaçlarını karşılamayı ve tüm sorunlarını çözmeyi amaçlayan İstanbul Onkoloji Hastanesi, web siteleri üzerinden sorularınızı sorabileceğiniz “Doktorunuza Sorunuz” seçeneğini hizmetinize sunmaktadır. Bu hizmet ile istediğiniz konuda istediğiniz doktordan tavsiye alabilir, aklınıza takılan soruların cevabını uzman doktorlardan öğrenebilirsiniz. Ayrıca sağlık problemlerinize çözüm bulabilmek için raporlarınızı ve sonuçlarınızı bu sistem üzerinden istediğiniz doktora gönderebilir ve yanıt alabilirsiniz.
Sorularınızı açık ve anlaşılır şekilde sormanız, imla kurallarına dikkat etmeniz ve probleminizi detaylı şekilde anlatmanız konunun iyi anlaşılması ve doğru cevabın verilmesi için önemlidir.
Bu hizmetten faydalanabilmek için İstanbul Onkoloji Hastanesi’nin web sitesine girerek ana sayfada bulunan “Doktorunuza Sorunuz” kategorisine tıklamanız gerekir. Sizden istenen kişisel bilgileri girdikten sonra sorunuzu sormak istediğiniz doktoru seçebilir ve ekranız alt kısmında bulunan alana sorunuzu yazabilirsiniz.

Ayrıca daha önce sorulmuş soruları okuyarak da probleminize çözüm bulabilmeniz mümkün. Bunun için “Doktorunuza Sorunuz” kategorisine giriş yaptıktan sonra ekranın alt kısmında bulunan “Tüm Sorular” başlığına tıklamalısınız. Onkolojik Görüntüleme, Tıbbi Onkoloji, Meme Kanseri ve Akciğer Kanseri başlıklarından bu konularla ilgili sorulmuş soruları okuyabilirsiniz.

E-Hizmetler Kategorisi

Sağlıkta teknolojinin gelişmesi ve verilerin elektronik sisteme taşınması birçok kolaylığı da beraberinde getirmiştir. İstanbul Onkoloji Hastanesi de sağlıktaki teknolojik ve bilimsel gelişmeleri yakından takip ederek hizmetlerinin arasına E-Hizmetler seçeneğini eklemiş ve hastalarını birçok işlemi hastaneye gitmesine gerek kalmadan gerçekleştirebilmesini sağlamıştır. Bu hizmet sayesinde sonuç ve raporlarınıza daha kolay ulaşır ve zamandan tasarruf edersiniz. E-Hizmetler seçeneği içerisinde Radyoloji Sonuçları, Laboratuvar Sonuçları, Hasta Rehberi, Broşürler ve E-Katalog başlıkları bulunuyor.

Radyoloji Sonuçları Sorgulama

Radyoloji sonuçlarını öğrenmek isteyen hastalar öncelikle hastanenin web sitesine giriş yapmalıdır. Siteye https://istanbulonkoloji.com/ bağlantısına tıklayarak girebil. Ardından E-Hizmetler kategorisinden Radyoloji Sonuçları seçeneğine tıklamalısınız. Bu seçeneğe tıkladığınızda yeni sekme olarak radyoloji sonuçları sorgulama ekranı açılır. Ekranda sizden istenen bilgileri girerek “Giriş” tuşuna basmanızın ardından sonuçlarınızın listesi karşınıza çıkacaktır. Görüntülemek istediğiniz radyoloji sonucunu seçerek raporunuza ulaşabilirsiniz.

Laboratuvar Sonuçları Sorgulama

İstanbul Onkoloji Hastanesi’nden yaptırdığınız tahlillerin sonuçlarını hastanenin web sitesindeki E-Hizmetler kategorisinde bulunan Laboratuvar Sonuçları seçeneğinden öğrenebilirsiniz. Hastaneye gitmeden tahlil sonuçlarınızı sorgulayabilir ve bu sonuçları yazdırabilirsiniz.

Laboratuvar Sonuçları seçeneğine tıkladığınızda yeni sekme olarak laboratuvar sonuçları sorgulama ekranı açılır. Sizden istenen bilgileri girerek “Giriş” tuşuna bastığınızda tahlil sonuçlarınızın listesine ulaşabilirsiniz.

Hasta Rehberi

İstanbul Onkoloji Hastanesi, hastalara, hastaneye geldikleri andan tedavileri bitene kadar olan süreçte neler yapmaları gerektiği konusunda yardımcı olabilmek için web sitesine Hasta Rehberi seçeneği eklemiştir. Hasta Rehberine giriş yapabilmek için İstanbul Onkoloji Hastanesi web sitesi ana sayfasından E-Hizmetler kategorisine tıklanmalı ve buradan Hasta Rehberi seçeneğine giriş yapılmalıdır.
Hasta Rehberi hizmetinde Hastaneye Gelirken, Tetkik Hazırlıkları, Refakatçi Politikası, Hasta Ziyareti, Hasta Hak ve Sorumlulukları bölümlerini bulunuyor. “Hastaneye Gelirken” bölümünden yanınızda hangi evrakları getirmeniz gerektiğini ve randevu işlemleri hakkında bilgileri, “Tetkik Hazırlıkları” bölümünden hangi tetkike gireceğinizi seçerek, tetkik öncesi ve sonrası yapılması gerekenleri öğrenebilirsiniz. “Refakatçi Politikası” bölümünden refakatçi kalmanız gereken durumlarda dikkat edilmesi gerekenleri, “Hasta Ziyareti” bölümünden İstanbul Onkoloji Hastanesi’nde tedavi gören bir hastayı ziyaret etmeniz gereken durumlarda dikkat etmeniz gerekenleri, “Hasta Hak ve Sorumlulukları” bölümünden ise hak ve sorumluluklarınızı öğrenebilirsiniz.

Broşürler

İstanbul Onkoloji Hastanesi farkındalık oluşturulması gereken hastalıklarla ilgili el broşürleri hazırlayarak hastalarının kendi sağlıkları konusunda bilinçlenmesine yardımcı olmayı amaçlamıştır. Broşürler hizmeti ile hastanenin tüm broşürlerini dijital ortamda görebilir, hastalıkların tanımları, belirtileri ve tedavisi ile ilgili bilgi sahibi olabilirsiniz. Bu hizmete hastanenin web sitesinden E-Hizmetler kategorisinden ulaşabilirsiniz.

E-Katalog

İstanbul Onkoloji Hastanesi’nin misyon ve vizyonunu, hizmetlerini, sağlıkta geliştirilen son teknolojileri ve bünyesine kattığı yenilikleri anlatmak amacıyla oluşturduğu kataloğu dijital ortamda da görüntüleyebilmeniz mümkün. Kataloğu görüntülemek için web sitesi üzerinden E-Hizmetler kategorisine girilmeli ve E-Katalog seçeneğine tıklanmalıdır.

Uluslararası Hizmetleri

İstanbul Onkoloji Hastanesi, yurt içinden gelen hastaların yanı sıra yurt dışından gelen hastalara da kaliteli sağlık hizmeti vermeyi amaçlıyor. Hizmet kalitesini uluslararası standartlara taşımak için çalışan ve hizmetlerini devamlı geliştiren İstanbul Onkoloji Hastanesi, yurtdışından gelen hastalara ulaşım, konaklama, rehberlik, şehir turları gibi hizmetler sunarak, kaliteli sağlık hizmeti almalarının yanı sıra, hastalık gibi zor bir durumda hastalarının işlerini kolaylaştırmayı amaçlamıştır.

Yurtdışından gelen hastalara sunulan servis hizmetleri şu şekildedir:

 • Uçak biletleri
 • Otel Alternatifleri
 • Havalimanı ve otel arası transferler
 • Otel ve hastane arası transferler
 • Rehberlik Hizmetleri
 • Şehir Turları
 • Tercüme Hizmetleri
 • Medikal Turizm Sigortası

Yurtdışından gelen hastalara sunulan sağlık hizmetleri şu şekildedir:

 • Tıbbi belgelerin toplanması ve ön istişareler
 • Seyahatten önce doktor ile irtibat kurma
 • Doktor Randevusu işlemleri
 • Ülkede kalındığı süre boyunca danışmanlık hizmeti

*0216 457 37 37 numarasını arayarak ödemeler ile ilgili bilgi sahibi olabilirsiniz.

İstanbul Onkoloji Hastanesi İletişim

Hastane ile iletişim kurmak için hastane iletişim numarasını, WhatsApp hattını arayabilir veya hastanenin web sitesinde bulunan Hastane İletişim Formunu doldurabilirsiniz. İstanbul Onkoloji Hastanesi iletişim numarası 0216 457 37 37’dir. İstek, şikayet ve önerileriniz için 0549 457 66 56 WhatsApp hattını kullanabilirsiniz.