Onkoloji Hastanesi Nerede?

Onkoloji Hastanesi Nerede?

İstanbul Onkoloji Hastanesi adres bilgilerine göre Maltepe’de E5 Çevre Yolu ve Metro istasyonuna yaklaşık 100 metre mesafede bulunmaktadır. 2008 yılında Tıp Merkezi olarak açılan Onkoloji Hastanesi, 2015 Ağustos ayından itibaren hastane olarak hizmet vermeye başlamıştır.

Hastane binası yeni inşa edilmiştir ve ulusal standartlara uygun alt yapıya sahiptir. Özellikle onkolojik hastaların tanı ve tedavilerini multidisipliner bir yaklaşımla planlayan Onkoloji Hastanesi, alanında uzman doktorlarla sağlık hizmeti vermektedir.

İstanbul Onkoloji Hastanesi Adresi

Onkoloji Hastanesi E5 karayolu ve Gülsuyu metro istasyonuna çok yakın mesafede bulunmaktadır. Hastane açık adresi Cevizli Mahallesi, Toros Caddesi, N0: 86 Maltepe İstanbul’dur.
Onkoloji Hastanesi internet sitesi üzerinden hastane konumunu haritada görebilirsiniz.

Hareketli Kroki Haritası

İstanbul Onkoloji Hastanesi internet sitesi iletişim kategorisinde hastanenin konumunu daha iyi bulunmasına yardımcı olacak hareketli kroki haritası ve Google Maps haritası bulunmaktadır. Hareketli Kroki Haritası hastanenin çevresinde bulunan market, okul, köprü, Metro İstasyonu, cadde, sokak gibi yerleri belli etmesinin yanı sıra, yolların gidiş yönünü, hastaneye hangi yol üzerinden gidileceğini de göstermektedir.

Burada bulunan bilgilere göre İstanbul Onkoloji Hastanesi Gülsuyu Metro istasyonuna 100 metre mesafede bulunuyor. Aynı zamanda Hareketli Kroki Haritasının üst kısmında yol tarifi de bulunmakta. Bu yol tarifleri ne göre İstanbul Onkoloji Hastanesi E5 üzerinden Kadıköy’den Kartal’a giderken;

  • Maltepe Kaya fırını geçtikten sonra sağ tarafta Opet benzinliği bulunmakta. Benzinlikten 50 100 metre ileride bulunan Yanyol tabelasından sağa giriş yapılır ve Ankara istikametine doğru devam edilir. Ardından 100 metre sonra karşılaşılacak olan Toros Caddesi’ne dönülür. 50 metre ileride İstanbul Onkoloji Hastanesi bulunmaktadır.

Kartal’dan Kadıköy istikametine E5 yolu üzerinden giderken;

  • Türkan Saylan Kültür Merkezi’nin geçtikten sonra karşılaşılacak olan Gülsuyu kavşağında Yalı Mahallesi Sahilyolu tabelasından çıkış yapılır. Gülsuyu Köprüsü’nü geçtikten hemen sonra Ford Şahsuvaroğlu’nun hemen yanında Tansel caddesine dönülür. İstanbul Onkoloji Hastanesi bu sokakta bulunmaktadır.

Kadıköy’den Kartal’a minibüs yolu üzerinden giderken;

  • Maltepe Merkez Camisi’nin yaklaşık 600 metre ilerisinde bulunan Orhangazi Caddesi ne dönülür. Ardından Hemen sağda Shell Otogaz bulunmaktadır. Shell’in hemen sağından dönülerek Tansel Caddesi’nde giriş yapılır. İstanbul Onkoloji Hastanesi bu sokakta bulunmaktadır.

Kartal’dan Kadıköy’e minibüs yolu üzerinden giderken;

  • Yani Bağdat Caddesi’nden Toros Caddesi’ne dönülür ardından E5 istikametine çıkmadan ağ tarafta İstanbul Onkoloji Hastanesi yer almaktadır.

Sahil yolundan İstanbul Onkoloji Hastanesi gitmek için;

  • Sahil yolundan Piri Reis caddesine giriş yapılmalıdır ardından biraz sol tarafta bulunan Orhangazi Caddesi ne girilir. Orhangazi Caddesi’nin biraz ilerisinde sağ tarafta Shell Otogaz İstasyonu bulunmaktadır. Shell Otogaz İstasyonu’nun hemen sağından Tansel Caddesi’ne girilir. Biraz ileride sağda İstanbul Onkoloji Hastanesi yer almaktadır.

Google Maps İle Hastane Konumu Bulma

Google Maps haritası cep telefonlarınızdan yön tarifi alabilmeniz sağlar. Şu an bulunduğumuz konumu görebilmek ve navigasyon hizmetini devreye sokmak için İstanbul Onkoloji Hastanesi internet sitesi iletişim kategorisinde Google Maps seçeneğine tıklayabilirsiniz.

İstanbul Onkoloji Hastanesi İletişim Bilgileri

Herhangi bir konuda bilgi almak istediğinizde veya hastanenin nerede olduğunu bulamadığınız durumlarda iletişim numaralarından destek alabilirsiniz. Onkoloji Hastanesi Çağrı Merkezi telefon numarası 0216 457 37 37’dir. Buradan direkt operatöre bağlanarak adres bilgileri ile ilgili destek alabilirsiniz. Operatöre direkt bağlanmak için numarayı aradıktan sonra 4’ü tuşlamalısınız.

İstanbul Onkoloji Hastanesi WhatsApp hattı numara ise 0549 400 57 37 37’dir. Buradan da Çağrı Merkezleri temsilcilerinden istediğiniz konuda destek alabilirsiniz. Ancak WhatsApp hattını mesaj at öğrenmeniz için Onkoloji Hastanesi WhatsApp numarasına telefon rehberinde eklemeniz gerekmektedir. Çünkü WhatsApp uygulamasını özelliğine göre rehberinizde ekli olmayan bir kişiye mesaj atamazsınız.