Onkoloji Hastanesi Randevu İptal Etme

Onkoloji Randevu İptal Etme

İstanbul Onkoloji Hastanesi randevu iptal etme ve randevu alma işlemlerinizi internet sitesi üzerinden, Çağrı Merkezi üzerinden veya WhatsApp hattından gerçekleştirebilirsiniz. Randevu ile hizmet vermenin zorunlu hale gelmesinin ardından hastalar, hastaneye gitmeden, hastanenin sunmuş olduğu randevu alma hizmetleri ile muayene olmak istedikleri bölüme randevu almalıdırlar. Hastalar almış oldukları randevulara gidemeyecek durumda olurlarsa mutlaka hastane ile iletişime geçerek bu randevularını iptal etmedirler. Çünkü o randevu saatinden faydalanabilecek başka bir hastaya randevu alma fırsatı verilmelidir.

İstanbul Onkoloji Hastanesi hasta memnuniyetini en ön planda tutması sebebiyle, vermiş olduğu sağlık hizmetlerinde herhangi bir aksaklık yaşanmaması için hem Online olarak hem de Çağrı Merkezi temsilcileri ile farklı hizmet seçenekleri sunmaktadır.

Randevu Alma Hizmeti

Randevu alma işlemlerinizi www.istanbulonkoloji.com/ adresi üzerinden Online olarak Çağrı Merkezi temsilcilerine bağlanarak veya WhatsApp hattı üzerinden gerçekleştirebilirsiniz. Online randevu alma hizmetlerinde “Kendim Randevu Almak İstiyorum” ve “Beni Aramanızı İstiyorum” seçenekleri bulunur. “Kendim Randevu Almak İstiyorum” seçeneğini tıkladığınızda sağlık hizmeti almak istediğiniz bölüm, doktoru ve  randevu almak istediğiniz tarih/saati seçerek randevunuzu planlayabilirsiniz.

“Beni Aramanızı İstiyorum” randevu seçeneğinde ise kişisel bilgilerinizi girdiğiniz takdirde Çağrı Merkezi temsilcileri sizlerle iletişime geçer. Girmeniz gereken kişisel bilgiler telefon numarası, isim, soy isim gibi bilgilerdir. Girmiş olduğunuz telefon numarasının doğru olduğundan emin olmalısınız. Çünkü Çağrı Merkezi temsilcileri sizlerle bu numara üzerinden iletişime geçer.
Çağrı Merkezi temsilcilerinden direkt arayarak randevu almak veya aldığınız randevuyu iptal etmek için 0216 457 37 37 numarasını aramalısınız. Bu numarayı aradığınızda telesekreter sizi yapmak istediğiniz işleme yönlendirir. Randevu işlemleri ve bilgi almak için 1 tuşuna basmalısınız. Diğer çağrı merkezi kodları ise şu şekildedir:

  • Check-up için 2’ü
  • Satın alma için 3’yi
  • Operatöre bağlanmak için 4’ü tuşlamalısınız.

Randevu İptali

Randevu iptal işlemleri yapmak, randevunuza gidemeyeceğiniz durumlarda çok önemlidir. Randevunuza en az 15-20 dakika kalana kadar randevunuzu iptal edebilirsiniz. Randevunuzu iptal etmediğiniz takdirde ihtiyacı olan hastaların muayene olmasını engelleyebilirsiniz.

Randevunuzu iptal etmek için İstanbul Onkoloji Hastanesi Çağrı Merkezi hizmetini, Tıkla Konuş hizmetini veya WhatsApp hattı hizmetini kullanabilirsiniz.

Çağrı Merkezi Hattı Randevu İptali

Randevu iptalinde Çağrı Merkezi numarasından gerçekleştirmek için 0216 457 37 37 numarasını aramalısınız. Ardından telesekreterin sizi yönlendirmesini bekleyerek, randevu işlemleri ve bilgi almak için 1 tuşuna basmalısınız. Direkt olarak operatöre bağlanmak içinse 4 tuşuna basabilirsiniz.

WhatsApp Hattı Randevu İptali

Randevu iptal etme işlemlerini WhatsApp numarası üzerinden gerçekleştirmek için 0549 457 37 37 numarasına mesaj atmalısınız. Ancak WhatsApp uygulamasının özelliklerine göre rehberde kayıtlı olmayan bir numaraya WhatsApp üzerinden mesaj atamazsınız. Bu yüzden öncelikle bu numarayı telefon rehberinize kaydetmelisiniz. Ardından WhatsApp uygulamasına giriş yaparak “Yeni Mesaj Oluştur” seçeneğinden İstanbul Onkoloji Hastanesi WhatsApp hattına mesaj atabilirsiniz.

Tıkla Konuş Randevu İptali

Randevunuzu iptal etmek için tıkla konuş uygulamasını kullanabilirsiniz. Bu uygulamaya İstanbul Onkoloji Hastanesi internet sitesi üzerinden giriş yapılmaktadır. Tıkla Konuş uygulaması Çağrı Merkezi temsilcilerine bilgisayar üzerinden bağlanmanızı sağlayan bir platformdur. Randevu alma ve randevu iptal işlemlerinizi gerçekleştirebileceğiniz bu uygulamaya girmek için öncelikle www.istalbulonkoloji.com/ adresine giriş yapmalısınız. Ardından ana sayfada bulunan tıkla konuş kategorisine tıklamalı ve yeni açılan sekmeye giriş yapmalısınız. Burada ekranda bulunan “Ara” tuşuna basarak Çağrı Merkezi temsilcisine bağlanabilir, herhangi bir konu hakkında bilgi alabilir veya randevu işlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz.

Ayrıca ekranın sağ tarafında hem kendi ses seviyenize hem de çağrı merkezi temsilcisinin ses seviyesini ayarlayabileceğiniz butonlar bulunmaktadır.