Onkoloji Hastanesi Telefon İle Randevu Alma

Onkoloji Telefon İle Randevu Alma

İstanbul Onkoloji Hastanesi sağlıkta kaliteden asla ödün vermeyen, bilimsel ve teknolojik gelişmeleri yakından takip eden ve bu gelişmeleri bünyesine dahil etmeyi amaçlayan bir kurumdur. 2008 yılında tıp merkezi olarak hizmete başlayan, sonrasında kendini hızla geliştirerek 2015 yılında Hastane olarak Hasta Kabule başlayan İstanbul Onkoloji Hastanesi, uluslararası standartlarda sağlık hizmeti vermeye hedeflemektedir. Bu sebeple hasta memnuniyetini en üst seviyelerde tutmak için her geçen gün hizmetlerini geliştirmektedir. Çağrı Merkezi hizmetlerinde kaliteli ve insan ilişkilerinde eğitimli temsilciler ile hastalar, tüm işlemlerini telefon ile gerçekleştirebilmektedir. Randevu alma, randevu iptali veya hastanın tedavi süreci ile ilgili tüm bilgilerini edinebileceği Çağrı Merkezi Hizmeti 7 gün 24 Saat olarak hizmet vermeye devam etmektedir.

Çağrı Merkezi Hattı

Randevu alma işlemlerinizi Online Randevu seçeneğinden gerçekleştirebileceğiniz gibi Çağrı Merkezi temsilcilerini arayarak da randevu alabilir veya aldığınız randevuyu iptal edebilirsiniz. Çağrı Merkezi temsilcisine bağlanmak için 0216 457 37 37 numarasına aramalısınız. Numarayı aradıktan sonra telesekreterin komutları ile hizmet almak istediğiniz konuyu seçebilirsiniz.
İstanbul Onkoloji Hastanesi Çağrı Merkezi hizmet Komutları şu şeklindedir:

  • Randevu ve bilgi işlemleri için 1’i
  • Check-up hizmetleri için 2’yi
  • Satın alma için 3’ü
  • Operatöre bağlanmak için sıfıra tuşlamalısınız.

WhatsApp Hattı

İstanbul Onkoloji Hastanesi’nden randevu almak veya herhangi bir konuda bilgi almak için Çağrı Merkezi Hizmetleri kullanabileceğiniz gibi WhatsApp hizmet hattına da mesaj atabilirsiniz. WhatsApp hizmet hattı telefon numarası 0549 457 37 37’dir. Numaraya mesaj atabilmeniz için öncelikle bu numarayı telefon rehberinize kayıt etmeniz gerekir. Çünkü WhatsApp uygulamasının özelliklerine göre telefon rehberine kayıtlı olmayan bir kişiye WhatsApp üzerinden mesaj atamazsınız.

Numarayı telefon rehberinde kayıt ettikten sonra WhatsApp uygulamasına girerek İstanbul Onkoloji Hastanesi temsilcileri ile irtibat kurabilirsiniz. Ayrıca bu hat üzerinden doktorunuza ulaştırmak istediğiniz raporları da gönderebilirsiniz

Tıkla Konuş İle Randevu Alma

İstanbul Onkoloji Hastanesi’nden randevu alabilmek için Online Randevu ve Çağrı Merkezi hizmetlerinin yanı sıra hastanenin internet sitesi üzerinde Tıkla Konuş uygulaması yer almaktadır. Bu uygulamayı kullanarak Çağrı Merkezi temsilcisine bilgisayar üzerinden bağlanabilirsiniz. Hastaneden internet sitesine www.istanbulonkoloji.com/ adresinden giriş yaptıktan sonra ekranda bulunan Tıkla Konuş başlığına giriş yaptığınızda yeni sekme olarak Tıkla Konuş ekranı açılacaktır. Bu yeni sekmeden “Ara” tuşuna basarak Çağrı Merkezine arayabilir randevu alma, randevu iptali veya bilgi alma gibi işlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz.

İstanbul Onkoloji Hastanesi Hasta Hizmetleri

İstanbul Onkoloji Hastanesi Hasta memnuniyetine son derece önem veren bir kurumdur. İnternet sitesi üzerinde istek, öneri ve şikayetlerinizi iletebileceğiniz için bir WhatsApp numarası bulunuyor. Ayrıca hastane internet sitesi iletişim kategorisinde, herhangi bir konuda hastane ile iletişime geçmek için bir iletişim formu bulmakta. Bu formun haricinde aynı ekranda istek formu ve şikayet formu da bulunuyor. Aynı zamanda bu iletişim kategorisinden Ayaktan Hasta, Yatan Hasta Memnuniyeti ile ilgili anketler doldurabilir ve görüşlerinizi İstanbul Onkoloji Hastanesi’ne iletebilirsiniz.

Hastane Adresi

İstanbul Onkoloji Hastanesi ile iletişim kurmanızı sağlayacak telefon numarası, faks numarası ve eposta adresi bulunmaktadır. Hastane adres bilgilerine, yol tarifi bilgilerine ve yol tarifi haritalarına hastane internet sitesi üzerinden ulaşabilirsiniz. Ayrıca yol tarifi hizmeti almak isteyen hastalar için Hareketli Yol Tarifi Krokisi harita üzerine çizilmiştir. Bu haritalara da İletişim kategorisinden ulaşabilirsiniz. Telefon numarasını arayarak randevu alma işlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz.

İstanbul Onkoloji Hastanesi telefon numarası: 0216 457 37 37
Hastane adresi: Cevizli Mahallesi Toros Caddesi No 86 Maltepe İstanbul
Hastane eposta adresi: bilgi@istanbulonko.com
Hastan Fax numarası: 0216 457 38 00